DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

osivo

    Jako každý rok nabízíme přímo neuvěřitelný   výběr semen květin, zeleniny, ovoce, léčivek.
 V tuto chvíli máme cca 2000 různých semen.   Jenom paprik je cca 100, rajčat také cca 100...   Máme nejen osvědčené odrůdy (u rajčat   STUPICKÉ, SLÁVA PORÝNÍ...) ale i méně známé   semena rostlin (u rajčat INDIGO ROSE, GREEN   ARTISAN, DIVOKÉ...) i novinky.
 Jediný problém je : si vybrat. 

  SEMENA  ZELENINY, KVĚTIN, LÉČIVEK, BYLIN...

            V nabízeném sortimentu semen již léta spolupracujeme s osvědče -nými firmami. Základní nabídka semen je z moravských firem SEMO Smržice a SEVA Moravia. Doplňují ji semena MORAVOSEED, NOHEL a Navíc je nabídka paprik od LIBERY z Ostravy, pana MEISLA a také HOLMANových okurek. Málo běžné  zeleniny, hlavně papriky, černá rajčata... máme od firmy DOBRÁ SEMENA pana Gajdoščina. Polní kvítí a málo známé bylinky máme od nadšenců z PLANTA NATURALIS.

       V současnosti Vám nabízíme více než 1 200 různých sáčků semen ! Dle slov zákazníků ve velmi rozumných (nízkých) cenách. 
       

 

       Co se týká cen. Zatím jsem byl v jediném supermarketu v Praze 8 na cenové srovnávačce. Oba prodáváme, mimo jiné, osivo od firmy SEVA. Vzhledem k rozdílným nákupním cenám, splatnosti faktur (já platím hotově, abych měl navíc nějaké procento) a jejich možnosti vracet neprodané jsem čekal nutnost snížit moji marži. Byl jsem překvapen. Já začínám na 9,- kč, oni na 12,-.
A tak to jde dál. Například cenová skupina "6" u mne za18,- v "nejlevnějším hobby supermarketu" je za 24,- !!! ( srovnáváno 17.1.2012 v 15 hodin). Totéž se opakuje letos (rok 2016) v "nejlevnějším" supermarketu Bauhaus. Semena o cca 20% dražší, cibulka sazečka rovněž. V Globusu semena od jedné firmy na zhruba stejné úrovni (některá o korunu levnější, některá dražší), u druhé firmy opět o 10 - 50% (globus) dražší. Naše (z televize známá) konkurence dokonce prý prodává semena, která my máme za 5,90 (rajče Stupické polní SEMO, 15 semen) za 22,- (neověřená informace od více zákazníků).