DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

osivo

    Jako každý rok nabízíme přímo neuvěřitelný výběr semen květin, zeleniny, ovoce, léčivek. V tuto chvíli máme cca 2000 různých semen. Jenom paprik je cca 100, rajčat také cca 100... Máme nejen osvědčené odrůdy (u rajčat STUPICKÉ, SLÁVA PORÝNÍ...) ale i méně známé semena rostlin (u rajčat INDIGO ROSE, GREEN ZEBRA, DIVOKÉ...) i novinky. Jediný problém je : si vybrat. 

      Nyní máme většinu semen uklizených. To neznamená, že je nemáme, pouze si o ně musíte říci. Semena, která můžete vysévat nyní jsou vystavena. Také jsou zvlášť vystavena semena na letošní rok, prodávaná se slevou.

            SEMENA  ZELENINY, KVĚTIN, LÉČIVEK, BYLIN...

            V nabízeném sortimentu semen již léta spolupracujeme s osvědče -nými firmami. Základní nabídka semen je z moravských firem SEMO Smržice a SEVA Moravia. Doplňují ji semena MORAVOSEED, NOHEL a anglické tradiční JOHNSON. Navíc je nabídka paprik od LIBERY z Ostravy, pana MEISLA a také HOLMANových okurek. Málo běžné  zeleniny, hlavně papriky, černá rajčata... máme od firmy DOBRÁ SEMENA pana Gajdoščina. Polní kvítí a málo známé bylinky máme od nadšenců z PLANTA NATURALIS. semena zeleniny - řazení semena léčivek, trvalek... semena letniček semena zeleniny

       V současnosti Vám nabízíme více než 1 200 různých sáčků semen ! Dle slov zákazníků ve velmi rozumných (nízkých) cenách. 
       

 

       Co se týká cen. Zatím jsem byl v jediném supermarketu v Praze 8 na cenové srovnávačce. Oba prodáváme, mimo jiné, osivo od firmy SEVA. Vzhledem k rozdílným nákupním cenám, splatnosti faktur (já platím hotově, abych měl navíc nějaké procento) a jejich možnosti vracet neprodané jsem čekal nutnost snížit moji marži. Byl jsem překvapen. Já začínám na 9,- kč, oni na 12,-.
A tak to jde dál. Například cenová skupina "6" u mne za18,- v "nejlevnějším hobby supermarketu" je za 24,- !!! ( srovnáváno 17.1.2012 v 15 hodin). Totéž se opakuje letos (rok 2016) v "nejlevnějším" supermarketu Bauhaus. Semena o cca 20% dražší, cibulka sazečka rovněž. V Globusu semena od jedné firmy na zhruba stejné úrovni (některá o korunu levnější, některá dražší), u druhé firmy opět o 10 - 50% (globus) dražší. Naše (z televize známá) konkurence dokonce prý prodává semena, která my máme za 5,90 (rajče Stupické polní SEMO, 15 semen) za 22,- (neověřená informace od více zákazníků).