DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

vodní program (zálivka)

            Nejjednodušší vodní program (aquaprogram) je KONEV + VY.

Nabízíme Vám nejenom konve, ale začneme s   velkou, nebo menší   ,či malou na pokojové rostliny. Chybí-li Vám kropítko, není problém... Zkrátka:zalevat_muz..

Nechcete-li tahat konve, řešením je HADICE.   hadice      Česká, pevná, proplétaná hadice, která se nekroutí jako ta ze supermarketu. K ní nabízíme závěsné držáky:vesak_had  vesak_had_kov a samozřejmě spojky. A to jak naše "staré" šroubovací , s potřebnými stahovacími sponami spony_2 spony - klikni pro větší velikost a již klasickou "špičkou" - rozprašovačem spicka_cs_t - klikni pro větší velikost .

     ,tak krom těchto Vám nabízíme rychlospojky aquaprogram.

V provedení profi ( širší průměr - kdysi ze Slovenska ) a v rozměru hobby ( užší průměr - masivně používaný většinou výrobců ).

Provedení PROFI (širší průměr cca 3/4 ", kdysi vyráběný na Slovensku). Navízíme adaptéry na kohouty, rychlospojky na 1/2" a 3/4" hadice, spojky na 2 rychlospojky, spojky na 3 rychlospojky, rozstřikovače, a redukční spojku PROFI-HOBBY

HOBBY provedení je nejvíce používaný rozměr spojek (cca 1/2"). V této velikosti máme nejširší výběr rozstřikovačů, spojek, opravek, adaptérů, ... z umělé hmoty i z mosazi.

vse       zavlazovaci_sprcha_claber_prodlozena_2  zavlazovaci_sprcha_claber_9373  zavlazovaci_sprcha_claber_8541 zavlazovaci_pistole_x_852_t  zavlazovaci_pistole_x_850_tzavlazovaci_sprcha_claber_8565  zavlazovaci_pistole_x_335_t x_zaba__tx_tryska_t  x_380_bz_t  x_vykyvny_t  claber_8670- - klikni pro větší velikost  claber_8753_t - klikni pro větší velikost  zavlazovaci_pistole_claber_8756_t - klikni pro větší velikost  claber_8654 - klikni pro větší velikost claber_8721_t - klikni pro větší velikost ceny v obrázcích prosím berte pouze jako orientační ! mění se ! obrázky jsem dělal před lety !!!

rozvodka               mosaz_rs - klikni pro větší velikost  masaz_adpter - klikni pro větší velikost  Samozřejmě máme náhradní těsnění   .
DDalší možností zálivky je pevná instalace. K tomuto účelu nabízíme plastové díly BAMAKO     bamako_1.