DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

hnojiva

             Nabízíme velmi široký sortiment hnojiv. Pro tuto nabídku je orientačně rozdělíme na KLASICKÁ hnojiva, používaná s úspěchem mnoho let. Jsou to CERERIT ( univerzální plné granulované hnojivo k základnímu hnojení na jaře ), NPK ( třísložkové hnojivo k základnímu hnojení na podzim a brzy na jaře ). Z dusíkatých hnojiv Vám nabízíme : SÍRAN AMONNÝ, LEDEK VÁPENATÝ, DUSÍKATÉ VÁPNO (vhodné i jako půdní desinfekce ) a MOČOVINU. Z draselných máme jak DRASELNOU SŮL, tak SÍRAN DRASELNÝ.  Tuto skupinu doplňují SUPERFOSFÁT, SÍRAN HOŘEČNATÝ (hořká sůl), SÍRAN ŽELEZNATÝ (zelená skalice) a DOLOMITICKÝ VÁPENEC (s hořčíkem). Dále nabízíme univerzální ( ve smyslu použití pro skupiny rostlin ) kristalická a tekutá hnojiva. Z kristalických to jsou oblíbené KRISTALON START pro začátek růstu, KRISTALON KVĚT A PLOD pro lepší násadu květů, lepší vyzrávání a k podzimnímu hnojení KRISTALON PODZIM.  Z tekutých univerzálních hnojiv máme: VEGAFLOR, KAPKA UNIVERZAL, HERBA FERT a WUXAL.  Ze speciálních (ve smyslu skupin rostlin) Vám nabízíme granulované AGRA BIOMINY ( JEHLIČNANY, JAHODY, RŮŽE, RODODENDRONY, ZELENINU, BORŮVKY ). A samozřejmě tekutá KAPKA pro KVETOUCÍ a NEKVETOUCÍ POKOJOVÉ, PRO CITRUSY, AFRICKÉ FIALKY, RŮŽE, ORCHIDEJE, PALMA, HOŠTICKÁ TEKUTÁ hnojiva pro JAHODY, RAJČATA, BORŮVKY, JEHLIČNANY, RODODENDRONY.. Pro muškáty máme HOŠTICKÉ, FANTASIE a BIOPON MUŠKÁT .Pro orchideje nabízíme nejen hnojivo do zálivky, ale i  hnojivo ve formě spreje a v rozprašovači. Nabízíme rovněž dlouhodobě působící hnojiva tyčinky ZELENÝ DŮM, granule OSMOCOTE. Jedna ze skupin hnojiv by se dala nazvat skupinou HNOJŮ a EKO. Zde máme KOSTNÍ MOUČKU, ROHOVINU a fermentovaný, granulovaný, proto vydatnější a méně zapáchající KRAVSKÝ, KOŇSKÝ, SLEPIČÍ (i v tekuté formě) a ŽÍŽALÍ (ano žížalí trus - VERMIKO vynikající do substrátů) HNŮJ. Se  žížalím trusem je i nové hnojivo BIOPON.  Poslední skupinou budiž speciální hnojiva používaná při nedostatku některých živin. Sem bych řadil kromě některých "klasických" hnojiv , HARMONIE ŽELEZO (chelátová forma železa), KALKOLIT (chlorid vápenatý), FYTOVIT při nedostaku železa a hořčíku a WUXAL KALCIUM (hnojivo se zvýšeným obsahem vápníku). Máme i hnojivo pro LEKNÍNY a samozřejmě HYDROPONEX. Nově je nabízeno speciální hnojivo pro HORTENSIE
speciální tekuté se síranem hlinitodraselným k jejich  modření ! 

       Nově nabízíme hnojivo na okrasné trávníky s odpuzujícím účinkem proti krtkům. Údajně je velice účinné v obou směrech.

Upozorňujeme zákazníky, že malé balení LEDKU AMONNÉHO
S VÁPENCEM se již nesmí prodávat. Další geniální opatření našich zákonodárců. Asi mají strach, že bychom si vyrobili bombu a použíli na ... O co větší genialita to je, si uvědomíme poté, co se dovíme, že velké balení (od 25 kg) je stále v prodeji (pro právnické osoby). Borax - tetraboritan disodný -  se JIŽ NESMÍ prodávat. 

      K zákazu prodeje ledku amonného ještě jeden postřeh: k přeměně tohoto na výbušninu potřebujete znalosti, laboratoř a čas. U střelného prachu nepotřebujete nic. Střelný prach je volně prodejný bez jakéhokoliv právního (registrace, věk...), či jiného omezení.