DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

sklizeň a poté

 

 

PRO SKLIZEŇ VÁM NABÍZÍME:

1. Přepravky a pytle - ať máte v čem Vaši sklizeň odnést.Přepravka PP - střední

Pytle z PE průsvitné a černé o objemu cca 50 litrů a použité síťové na 20 kg. Přepravky klasického tvaru umělohmotné nízké a střední.

2. Drtiče a lisy na ovoce. Ruční drtič na ovoce (před lisováním). Lisy Drtič na ovoce ručníLis na ovoce BS-12 Sna ovoce máme ruční o objemech  6,12 a 18 litrů. Na objednávku můžeme zajistit větší, či motorové.       

3. Demižony ( a lahve ) od 5 litrů do 25 (5,10,15,20 a 25 l.) skleněné. Omezeně nabízíme i opletené.     Ve velkém výběru máme korkové zátky. Dovolujeme si upozornit: hrdla lahví a demižonů mají různé rozměry, chcete-li špunt, změřte si rozměr ! Objem láhve k určení velikosti nestačí.

4. Moštoměry, cukroměry, lihoměry, kvasné trubičky,Kvasná rourka s jednou kuličkou bez tubusu kvasné kloboučky,....

5. Kvasinky a jiné nakládací a konzervační prostředky.

Kvasinky máme sušené universální Náhled výrobku Vinné kvasinky 0,6 g, 50 ks(vyrábí se snad už 100 let) a živé. Jako jedni z mála je uchováváme tak, jak se má (v lednici). Kromě nich nivě nabízíme speciální kvasinky na jednotlivé druhy  (plná ovocná, lehká ovocná, ruland, ryzlink, sekt a další).

Na nakládání zeleniny Vám nabízíme NOVU a DEKO .image

 

 

      Opět Vám nabízíme PYROSIŘIČITAN DRASELNÝ, známý také jako disiřičitan draselný, pyrosulfit draselný, dvojsiřičitan draselný, E224. Používáme ho ve vinařství, při nakládání zelí,
v pivovarnictví... 
image