DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

sklizeň a poté

 

 

PRO SKLIZEŇ VÁM NABÍZÍME:

1. Přepravky a pytle - ať máte v čem Vaši sklizeň odnést.Přepravka PP - střední

Pytle z PE průsvitné a černé o objemu cca 50 litrů a použité síťové na 20 kg. Přepravky klasického tvaru umělohmotné nízké a střední.

2. Drtiče a lisy na ovoce. Ruční drtič na ovoce (před lisováním). Lisy Drtič na ovoce ručníLis na ovoce BS-12 Sna ovoce máme ruční o objemech  6,12 a 18 litrů. Na objednávku můžeme zajistit větší, či motorové.       

3. Demižony ( a lahve ) od 5 litrů do 25 (5,10,15,20 a 25 l.) skleněné. Omezeně nabízíme i opletené.     Ve velkém výběru máme korkové zátky. Dovolujeme si upozornit: hrdla lahví a demižonů mají různé rozměry, chcete-li špunt, změřte si rozměr ! Objem láhve k určení velikosti nestačí.

4. Moštoměry, cukroměry, lihoměry, kvasné trubičky,Kvasná rourka s jednou kuličkou bez tubusu kvasné kloboučky,....

5. Kvasinky a jiné nakládací a konzervační prostředky.

Kvasinky máme sušené universální Náhled výrobku Vinné kvasinky 0,6 g, 50 ks(vyrábí se snad už 100 let) a živé. Jako jedni z mála je uchováváme tak, jak se má (v lednici). Kromě nich nově nabízíme speciální kvasinky na sekt.

Na nakládání zeleniny Vám nabízíme NOVU.image

 

 

      Opět Vám nabízíme PYROSIŘIČITAN DRASELNÝ, známý také jako disiřičitan draselný, pyrosulfit draselný, dvojsiřičitan draselný, E224. Používáme ho ve vinařství, při nakládání zelí,
v pivovarnictví... 
image