DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

postřikovače


                     Nabízíme kvalitní německé postřikovače Solo. Jsou to jedny z posledních, které nevyrábějí čínské děti, ale dosud se dělají v Německu.
 
Tlakový postřikovač SOLO 456 s 5-ti litrovou nádrží na postřik. Je vhodný pro ošetřování rostlin a různé dezinfekční práce. Je vyrobený z pevných plastů odolných proti záření UV.

Tlakový postřikovač SOLO 457 s nádrží o objemu 7,5 l. Je vhodný pro ošetřování rostlin a různé dezinfekční práce. Je shodný s předchozím typem, pouze nádoba je větší.

Zádový tlakový postřikovač SOLO 425 s nádrží na postřik o objemu 15 l. Je vhodný pro aplikaci postřiků na ochranu rostlin a různých čistících a dezinfekčních prostředků. Pumpa s pístem.
Zádový tlakový postřikovač SOLO 473 s nádrží na postřik o objemu 12 l. Je vhodný pro aplikaci postřiků na ochranu rostlin a různých čistících a dezinfekčních prostředků. Pumpa s membránou.

       Nabízíme rovněž mnoho doplňků a náhradních dílů:Trubka k postřiku stromů, dvoudílná, mosazná, 150 cm, zvýšení dosahu, např. pro živé ploty, vysoké keře, apod       Teleskopická trubka, cca 25 – 50 cm. Zvýšení dosahu ručního postřikovače 401/402 k pohodlné práci u země nebo nad hlavou. Kompletní sada 8 trysek pro univerzální použití.         Tryska s nastavitelným tvarem postřiku, plastová. Možnost nastavení od jemného rozprašování až po soustředěný paprsek. Tryska s nastavitelným tvarem postřiku, mosazná. Možnost nastavení od jemného rozprašování až po soustředěný paprsek, např. k cílenému ošetření na velkou vzdálenost. Oválný kryt postřiku s tryskou F02-80 pro plošný postřik. Chrání vedlejší kultury. Zabraňuje úletu jemných kapiček, vymezuje rozsah postřiku. Důležité při postřiku proti plevelu v bezprostřední blízkosti pěstovaných plodin.                                            Ruční ventil. Profesionální ruční ventil s přípojkou pro manometr, dětskou pojistkou a aretací trvalého postřiku
.Manometr do 10 barů s přípojkami. Ke kontrole tlaku postřiku. Můžete přesně aplikovat postřik požadovaným tlakem.

         Kromě tohoto nabízíme samozřejmě jednotlivé těsnění a trysky. Vzhledem k vysoké kvalitě výrobků nedržíme skladem málo běžné náhradní díly, ale na objednávku je zajistíme.

Postřikovač zádový - Rosy 12 l

    Postřikovač zádový - Rosy  objem 12 l
  Tlakový zádový postřikovač určený pro větší zahrady. Je vyba    ven pojistným ventilem chránícím před přetlakováním. Optimál       ní tlak průběžně udržujeme pumpováním při postřiku.                  Samozřejmostí jsou doplňky a náhradní díly.

                Nabízíme rovněž malé postřikovače na pokojové rostliny, či na jeden keř, pár trvalek a podobně. V cenách od 40,- Kč